Váš košík:
0 Kč

Přihlásit se


Židle Křesla a pohovky Stoly Osvětlení Úložné prostory Zrcadla a věšáky Dekorace Kuchyně Postele

Indukční varná deska Miele KM 6322 - výprodej

Indukční varná deska Miele KM 6322 - výprodej
BlackIndukční varná deska Miele KM 6322

Dostupné varianty:


Black 🚚 23.06.2021 22 000 Kč26 990 Kč


- při nákupu nad 1000,- doprava ZDARMA
ks

Popis:


Indukční varná deska Miele KM 6322

indukční varná deska
Elegantní sklokeramický povrch
Barva sklokeramiky: Černá
Design s potiskem: LightPrint
Nerezový rámeček

Počet varných zón: 4
Varné zóny PowerFlex

Vpředu vlevo
Průměr v mm: Ø 140-200
Výkon ve W: 1850
Booster ve W: 3000

Vzadu vlevo
Průměr v mm: Ø 100-160
Výkon ve W: 1400
Booster ve W: 2200

Vpravo
Průměr v mm: 230x390
Výkon ve W: 3400
Booster ve W: 4800
TwinBooster ve W: 7400

Komfort při obsluze
Ovládání senzorovými tlačítky
Přímá volba
Rozpoznání přítomnosti a velikosti hrnce
Funkce Stop&Go
Kuchyňský budík
Automatické vypínání
Automatika předvaření
Udržování teploty
Individuální možnosti nastavení (např. signální tóny)

Indikace
Digitální indikace stupňů výkonu
Automatická funkce 2.0 komfort při údržbě
Snadná údržba sklokeramiky

Bezpečnost
Bezpečnostní vypínání
Blokovací funkce
Zablokování zprovoznění
Chybová hlášení
Integrovaný ochlazovací ventilátor
Ochrana proti přehřátí \* Indikace zbytkového tepla

Rozměry v mm
šířka 614
hloubka 514
Napětí ve V: 230
Celkový příkon v kW: 7,300
Hmotnost v kg: 10
Frekvence v Hz: 50-60
Délka elektrického vedení v m: 1,4
Dodávané příslušenství Připojovací kabel

Efektivita a bezpečnost
Při vaření pomocí indukce vzniká teplo pouze tam, kde jej potřebujete: ve dně hrnce. Vaření pomocí indukce je mimořádně efektivní, protože neztrácíte žádné teplo. A navíc je mimořádně bezpečné, protože sklokeramika zůstává relativně chladná.

Rozpoznání velikosti hrnce
Díky potisku na indukčních varných deskách přístroj rozpozná velikost nádobí a přivádí tak energie pouze do této plochy. Energii tak využíváte co nejefektivněji.

Snadná údržba
Sklokeramiku můžete velmi snadno vyčistit. Z hladkého povrchu velmi snadno a rychle odstraníte kapky, mastné skvrny i jiné nečistoty. Obzvláště snadné je čištění indukčních varných desek, protože jejich povrch zůstává poměrně chladný a téměř nic se nepřipálí.

Timer
Časovač na varné desce vám pomůže ulehčit váš každodenní život v kuchyni. V závislosti na modelu můžete např. nastavit dobu na varných zónách, které se pak automaticky vypnou, nebo využít kuchyňský budík zcela nezávisle na funkci varné desky.

Flexibilní uspořádání varných zón
Varné desky Miele jsou vybaveny varnými zónami nebo hořáky o různé velikosti a geometrii. Optimálně tak využijete hrnce a pánve jakéhokoliv tvaru a velikosti. Řada varných desek navíc nabízí velké zóny pro pekáče.

Individuální možnosti nastavení
Základní nastavení varné desky si můžete snadno přizpůsobit dle vlastních požadavků. Můžete například změnit rychlost odezvy senzorových tlačítek.

Automatika předvaření
Tato automatika Miele sama upraví vysoký počáteční výkon (k rychlému předvaření) na redukovanou teplotu k dalšímu vaření. Už nezmeškáte správný okamžik snížení výkonu a pokrmy se vám už nikdy nepřipálí. Navíc šetříte energii.

Funkce udržování teploty
Pomocí této funkce můžete udržovat ideální teplotu pokrmů nezávisle na jejich množství. Díky inteligentní kontrole teploty dna hrnce jsou pokrmy ohřívány na teplotu k servírování, aniž by se připálily. Můžete se tak plně věnovat ostatním částem menu.

Stop & Go
Někdo zvoní? Pomocí funkce Stop&Go můžete snížit výkon všech varných zón stisknutím tlačítka na stupeň 1. Varnou desku tak můžete nechat na chvíli bez dozoru, aniž by se něco připálilo nebo vyvřelo. Až se vrátíte k varné desce, reaktivujete původně nastavené stupně výkonu opětovným stisknutím tlačítka.
Indukční varné desky PowerFlex
Varné zóny PowerFlex jsou mimořádně všestranné a flexibilní. Můžete použít jednotlivé nádobí, skutečně velké hrnce na těstoviny nebo pekáče: cokoliv bez problému. Jedinečná je mimořádná rychlost s funkcí Booster o výkonu až 7,4 kW. PowerFlex jsou samozřejmě vybaveny osvědčenou technologií Miele 2.0

Nejmodernější standard.
Soustřeďte se plně na vaření s využitím automatické funkce 2.0 se zajištěnou budoucností. Kromě zapínání a vypínání odsávače par funkce 2.0 automaticky přizpůsobuje sací výkon odsávače skutečnému dění na varné desce a zajišťuje tak v místnosti příjemné ovzduší. Při použití funkce 2.0 probíhá bezdrátová komunikace odsávače s varnou deskou. Varné desky s funkcí TempControl nepotřebují přídavný modul.

Přímá volba
Pomocí centrální číselné řady ovládáte všechny varné zóny. Stupně výkonu a čas můžete nastavit přímo, rychle a intuitivně. Mimořádně pohodlné: snadné nastavení časů a časovače.

Energetická účinnost ve všech oblastech
S varnými deskami Miele šetříte nejen čas, ale i energii. Indukční varná deska Miele potřebuje v porovnání s varnou deskou se sálavým vytápěním až o 30 % méně energie. Ale i elektrické varné desky Miele umí cíleně využívat energii: rychlá funkce ExtraSpeed nespotřebuje i přes o 35 % rychlejší rozehřátí více energie než běžné varné desky HiLight.

Ochrana proti přehřátí a chybová hlášení
Každá varná zóna je vybavena ochranou proti přehřátí. Tato funkce automaticky vypne ohřev varné zóny při extrémním zatížení dříve než může dojít k přehřátí sklokeramiky nebo jiných součástí. Varná deska se rovněž automaticky vypne, pokud na desce leží nějaký nežádoucí předmět, nebo pokud je politá nějakou tekutinou. Kdykoliv jste tak chráněni před nechtěným nastavením výkonu.

Blokovací funkce a zablokování zprovoznění
Blokovací funkce zabrání nechtěné změně nastavení stupňů výkonu během vaření. Zablokování zprovoznění naproti tomu chrání před nechtěným nebo nedovoleným zapnutím například jako dětská pojistka. Tuto funkci můžete aktivovat na vypnuté varné desce.

Bezpečnostní vypínání
Pro každý stupeň výkonu je definována maximální doba provozu. pokud se některá z varných zón zahřívá nezvykle dlouho beze změny výkonového stupně, dojde k jejímu automatickému vypnutí.

Ukazatel zbytkového tepla
Varné desky Miele mají pro každou varnou zónu ukazatel zbytkového tepla. Upozorní vás, abyste nesahaly na stále ještě horkou varnou zónu, nebo abyste na ni neodložili cokoliv, co je choulostivé na vysokou teplotu. Na druhé straně vám pomohou využít zbytkové teplo k úspoře energie.

Vypnutí při chybějícím nádobí
Pokud není na varné zóně indukční varné desky žádné nádobí nebo pokud nepoužíváte vhodný hrnec, dojde k přerušení přívodu energie nebo nedojde k aktivaci vůbec.
Související zboží


Copyright ©2015 - 2020 Cígler Home Design
Sídlo společnosti:
ELEKTRO Cígler, s.r.o.
Mariánské náměstí 617/1
617 00 Brno - Komárov

Tel.: +420 703 145 014
E-mail: eshop@ciglerhomedesign.cz